tianDe

Co je to vlastně TianDe? Snad nejvýstižněji to dokáže popsat samotný název, který v překladu znamená nebeská dokonalost. Produkty TianDe jsou vytvořené podle receptů tradiční východní medicíny, která vnímá tělo jako celek. A díky tomu se i my můžeme naučit o své tělo pečovat komplexně.

Kvalitní suroviny z přírody

Kosmetika TianDe staví na rostlinných surovinách z oblastí Altaje a Tibetu pěstovaných v souladu s přírodou. Tam je sbírají pouze vyškolení pracovníci, kteří ctí různá období podle lunárního kalendáře tak, aby nasbírané bylinky byly co nejsilnější. V řadě produktů najdete také účinné složky živočišného původu. Společně s vodou získanou z minerálních pramenů a hlubokého moře tak vzniká jedinečný produkt vysoké účinnosti.

Altaj 2 - resize

Produkty pro péči o celé tělo

Kombinace účinných bylinných extraktů, živočišných složek a minerálů dává základ kosmetickým produktům pro celé tělo. TianDe nabízí péči o vlasy, pleť, tělo i dekorativní kosmetiku a parfémy. A protože rozmazlovat si zaslouží i muži, nabízí TianDe také speciální kosmetiku pro muže. Zatímco profesionální kosmetika obsahuje okolo 5 % účinných látek, v TianDe jich najdete 20–30 %.

Altaj 5 - resize

Zdravotní programy pro komplexní péči

Pokud nechcete zůstat s péčí jen na povrchu, můžete vyzkoušet také zdravotní programy pro celé tělo. Tam najdete například bylinné směsi, buněčnou obnovu těla, antialergický program, detoxikační programy i řadu dalších.

Přesvědčte se sami, že komplexní přístup k tělu se vám vrátí fyzickou i duševní pohodou.

Krém na ruce omlazující
188 Kč

Vyzkoušejte krém na ruce, vhodný pro ženy i muže, který se rychle vstřebává a vytváří neviditelný ochranný film.

48
Maska na obličej
107 Kč

Tuto masku s viditelně omlazujícím účinkem ocení ženy i muži všech věkových kategorií. 

54
Krém na obličej
Tip
792 Kč

Zpomalte stárnutí pokožky s tímto víceúčelovým krémem. Unikátní složení účinně brzdí první vrásky.

60
Multifunkční oční krém
Tip
792 Kč

Tento krém je určen speciálně pro citlivou pokožku kolem očí, kterou dokonale hydratuje, vyživuje pokožku a dodává energii. Vyzkoušejte jeho okamžitý účinek.

45
Regenerační tonikum
Tip
778 Kč

Dopřejte si péči dva v jednom: Regenerační tonikum kombinuje výhody tonizujícího a pečujícího přípravku. 

57
5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Zpět do obchodu